Kurs engleskog za poslovne sekretare

Kome je kurs namenjen

Poslovnim sekretarima i sekretaricama koji žele da:

• unaprede veštinu govora vezanu za poslovnu, radnu sredinu
  • ostvare efikasnu komunikaciju sa inostranim klijentima i dobavljačima
  • dogovaraju i zakazuju poslovne sastanke
  • pišu mejlove, poslovna pisma (formalna i neformalna), izveštaje, vode beleške na sastancima
  • razviju veštine vezane za pripremu i organizaciju poslovnih putovanja, konferencija i seminara
  • poboljšaju samopouzdanje u upotrebi engleskog jezika sa kolegama i inostranim posetiocima

Cilj kursa je da:

• Motiviše kandidate da razviju veštine komunikacije u situacijama i kontekstu koji su relevantni za njihovo profesionalno okruženje

Program kursa se zasniva na proceni potreba kandidata pri čemu je akcenat stavljen na praktičnu upotrebu jezika kroz simulacije razgovora i dijaloga, te proširenje vokabulara i aktivno slušanje.

Funkcionalne fraze i teme koje kurs obuhvata:

• Izrada planova dnevnih radnih obaveza
  • Komunikacija preko telefona
  • Predstavljanje, upoznavanje i predstavljanje kompanije
  • Naručivanje robe i usluga, te rad na frazama vezanim za davanje objašnjenja
  • Planiranje i organizacija poslovnih putovanja

Kurs se može slušati već od A2 nivoa a fond časova iznosi 22 dvočasa i može se pohađati u standardnoj ili intenzivnoj dinamici u zavisnosti od čega kurs traje 2,5 ili 1,5 meseci.

Upis je tokom cele godine.