Kurs nemačkog jezika za odrasle

Sa novim političko-ekonomskim uslovima u kojima se nalazi naša zemlja, te sa njenom upućenošću na zemlje Evrope, a medju njima posebno na Nemačku, kao ekonomski najjaču i nemački jezik postaje sve više tražen u svetu poslovne komunikacije na našim prostorima. Poznavanje ovog jezika omogućiće Vam da lakše i brže dodjete do zaposlenja ili da dobijete neku od stipendija koje nudi vlada ove zemlje našim studentima.

Škola stranih jezika Smiley Vam može pomoći da brzo i lako dodjete do svog cilja uz:

• pomoć iskusnih i visoko kvalifikovanih profesora nemačkog jezika koji su svoje znanje usavršavali u zemljama nemačkog govornog područja
  • odabir preporučene literature i udžbenika izdatih od strane zvaničnih institucija za sertifikaciju i podučavanje nemačkog jezika (Hueber Verlag, Duden, Langenscheidt), ovaj materijal uključuje interesantne video odlomke i interaktivne aplikacije koje se koriste na časovima ali se mogu koristiti i za samostalan rad
  • prilagodjavanje kurseva uzrastu, interesovanjima i specifičnim potrebama kandidata kada je u pitanju način usvajanja jezika
  • primenu efikasnih i praktičnih metoda podučavanja uskladjenih sa najnovijim svetskim trendovima
  • rad u malim grupama od 3 do 6 polaznika čime se omogućava aktivno učestvovanje kandidata u nastavi

Škola stranih jezika Smiley u svojoj ponudi kurseva za odrasle nudi kurseve nemačkog jezika koji obuhvataju:

• Kurseve nemačkog u medicini
  • Intenzivne kurseve nemačkog
  • Kurseve poslovnog nemačkog
  • Konverzacijske kurseve nemačkog

Kursevi nemačkog u školi Smiley se mogu slušati kao standardni (2 puta nedeljno po dvočas) ili intenzivni (od 3 do 5 puta nedeljno po dvočas), a svi prate i usaglašeni su sa Zajedničkim evropskim okvirom za jezike CEFR.

Trajanje kurseva zavisi od nivoa koji se pohadja, tako da početni kursevi traju od 2 do 3 meseca a srednji i viši kursevi od 3,5 do 5 meseci.

Nastava se izvodi u moderno opremljenim učionicama čija je lokacija Novi Beograd.

Takodje za sve kurseve u ponudi organizujemo i časove preko Skype-a za klijente koji nisu u mogućnosti da dolaze na nastavu. Više o online nastavi pogledajte u odeljku Online nastava.